QST-10-8 QST-10-8-50 QST-12-8 QST-12-10 QST-12-10-20 Festo QST Serisi T bağlantısı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Almanya, Çin
Marka adı: Festo, AIRWOLF or OEM
Model numarası: QST-10-8, QST-10-8-50, QST-12-8, QST-12-10, QST-12-10-20
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Adet
Fiyat: 0-1USD
Ambalaj bilgileri: Kutular, Kartonlar, Paletler, Plastik poşetler
Teslim süresi: 1-7 iş günü
Ödeme koşulları: Banka havalesi, Western Union, PayPal
Yetenek temini: Haftada 5000 ADET
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Boru Conta Malzemesi: NBR Çalışma Basıncı: -0,95~14bar(Su: maksimum 50°C'de maksimum 0,6 MPa)
Çalışma sıcaklığı aralığı: -10~+80°C Pnömatik bağlantı, port 1: Boru dış çapı: 10mm, 12mm
Pnömatik bağlantı, port 2: Boru dış çapı: 8mm, 10mm Çalışma Ortamı: ISO 8573-1:2010 [7:-:-] uyarınca basınçlı hava, Su (sıvı, buzsuz)
Vurgulamak:
Festo QST Serisi T konektörü
Pnömatik itme T konektörü
Festo QST boru armatürleri
QST-10-8 QST-10-8-50 QST-12-8 QST-12-10 QST-12-10-20 Festo QST Serisi İtmeli T konnektör
Sipariş Kodları:
Ürün Kodu Bağlantı Noktası Bağlantısı1 Bağlantı Noktası Bağlantısı2 Parça no. Ambalaj Miktarı
QST-10-8 Boru dış çapı: 10mm Boru dış çapı: 8mm 153136 10
QST-10-8-50 Boru dış çapı: 10mm Boru dış çapı: 8mm 130822 50
QST-12-8 Boru dış çapı: 12mm Boru dış çapı: 8mm 130615 10
QST-12-10 Boru dış çapı: 12mm Boru dış çapı: 10mm 153137 10
QST-12-10-20 Boru dış çapı: 12mm Boru dış çapı: 10mm 130823 20
Veri sayfası:
Genel teknik veriler – Metrik ve G erkek diş
Tasarım İtme-çekme prensibi
Montaj konumu isteğe bağlı
Vidalı tapadaki conta tipi Sızdırmazlık halkası
Nominal tork 1,2 nm 5,4 nm 9 Nm 15,5 nm 26 nm 20 nm
Nominal sıkma torku toleransı ± %20
Nominal boyut 1,8 ... 2,4 mm 2,6 ... 6 mm 3,1 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,4 ... 13 mm 20 mm
Boru yerleştirme derinliği 1) 14,9 ... 17 mm 14,9 ... 20,7 mm 17 ... 23,4 mm 18,1 ... 24,8 mm 23,3 ... 24,8 mm 27,54mm
Ürün ağırlığı 8 ... 13 gr 7,7 ... 31 gr 13 ... 48 gr 20 ... 97 gr 33 ... 158 gr 91,2 gr
Genel teknik veriler – Erkek R dişli
Pnömatik bağlantı, port 1 Erkek dişli R1/8 Erkek dişli R1/4 Erkek dişli R3/8 Erkek dişli R1/2
Tasarım İtme-çekme prensibi
Montaj konumu isteğe bağlı
Vidalı tapadaki conta tipi Kaplama
Nominal boyut 2,4 ... 6 mm 2,8 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,3 ... 13 mm
Boru yerleştirme derinliği ¹) 11,6 ... 20,7 mm 11,9 ... 23,4 mm 17 ... 24,8 mm 20,2 ... 24,8 mm
Genel teknik veriler – Dişi G dişli
Pnömatik bağlantı, port 1 Dişi dişli G1/8 Dişi dişli G1/4 Dişi dişli G3/8 Dişi dişli G1/2
Nominal boyut 2,8 ... 7 mm 3 ... 11 mm 5...11mm 11...15mm
Genel teknik veriler – İtmeli manşon
Pnömatik bağlantı, port 1 İtmeli manşon Ø 4 mm İtmeli manşon Ø 6 mm İtmeli manşon Ø 8 mm İtmeli manşon Ø 10 mm İtmeli manşon Ø 12 mm İtmeli manşon Ø 16 mm
Nominal boyut 2,5 mm 2,3 ... 4 mm 2,3 ... 6 mm 3,8 ... 7,5 mm 3,7 ... 9 mm 7,8 ... 11 mm
Pnömatik bağlantı, bağlantı noktası 1 4 mm dış çaplı borular için 6 mm dış çaplı borular için 8 mm dış çaplı borular için 10 mm dış çaplı borular için 12 mm dış çaplı borular için 16 mm dış çaplı borular için
Nominal boyut 2,8 mm 2,8...4,3 mm 2,8...7 mm 4,3...9 mm 6,2...11 mm 13mm
Pnömatik bağlantı, port 2 4 mm dış çaplı borular için 6 mm dış çaplı borular için 8 mm dış çaplı borular için Dış çapı 10 mm olan borular için 12 mm dış çaplı borular için 16 mm dış çaplı borular için Dış çapı 22 mm olan borular için
Boru yerleştirme derinliği 1) 14,9 mm 17mm 18,2 mm 20,7 mm 23,3 mm 24,8 mm 27,54mm
Çalışma ve çevre koşulları:
Çalışma basıncı tam sıcaklık aralığı -0,95 ... 6 bar
Sıcaklığa bağlı çalışma basıncı -0,95 ... 14 bar
Çalışma basıncına ilişkin not Su: maks. Maksimum 0,6 MPa. 50°C
İşletim ortamı ISO 8573-1:2010'a göre basınçlı hava [7:-:-]
Su (sıvı, buzsuz)
Çalıştırma ve pilot ortama ilişkin not Yağlamalı çalışma mümkün
Su: G-dişi yalnızca ek aksesuar olarak OL tipi conta halkasıyla mümkündür
Ortam sıcaklığı -10 ... 80°C
Korozyona dayanıklılık sınıfı CRC 1) 1 - Düşük korozyon stresi
Denizcilik sınıflandırması Sertifikayı görün
1) Daha fazla bilgi www.festo.com/x/topic/kbk
Malzemeler:
Malzeme muhafazası Eloksallı alüminyum, Pirinç, nikel kaplama, PBT
Malzeme serbest bırakma halkası POM
Serbest bırakma halkasının rengi Mavi
Malzeme boru contası NBR
Malzeme boru kelepçesi bileşeni Yüksek alaşımlı paslanmaz çelik
Malzemelerle ilgili not RoHS uyumlu
Malzeme somunu Nikel kaplı pirinç
Malzeme içi boş cıvata Nikel kaplı pirinç
Boyutlar:
Kalite Standartları:
Örnekler:
Satış sonrası hizmet:
Rekabet Avantajı:
Ürün özelliklerimiz: Hizmet Garantimiz:
1) Rekabetçi fiyat 1) Hızlı yanıt (24 saat içinde yanıtlayın)
2) Kaliteli 2) Ücretsiz Örnekler (Müşteri teslimat ücretini öder)
3) Profesyonel Paketleme 4) 1 yıl garanti
4) Müşterilerin talimatlarına göre üretin 5) Üretim sırasında fotoğraflar/videolar mevcuttur.
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%