QSL-G1/4-12 QSL-G1/4-12-20 QSL-G3/8-8 QSL-G3/8-8-50
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Almanya, Çin
Marka adı: Festo, AIRWOLF or OEM
Model numarası: QSL-G1/4-12, QSL-G1/4-12-20, QSL-G3/8-8, QSL-G3/8-8-50
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: 0-1USD
Ambalaj bilgileri: Kutular, Kartonlar, Paletler, Plastik poşetler
Teslim süresi: 1-7 iş günü
Ödeme koşulları: Banka havalesi, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Haftada 5000 ADET
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Boru Conta Malzemesi: NBR Çalışma Basıncı: -0,95~14bar(Su: maksimum 50°C'de maksimum 0,6 MPa)
Çalışma sıcaklığı aralığı: -10~+80°C Pnömatik bağlantı, port 1: G1/4, G3/8
Pnömatik bağlantı, port 2: Boru dış çapı: 8mm, 12mm Çalışma Ortamı: ISO 8573-1:2010 [7:-:-] uyarınca basınçlı hava, Su (sıvı, buzsuz)
Vurgulamak:
Festo QSL L şeklindeki itme cihazı
Pnömatik boru L şeklindeki bağlantısı
QSL serisi G1/4 pnevmatik ekipman
QSL-G1/4-12 QSL-G1/4-12-20 QSL-G3/8-8 QSL-G3/8-8-50 Festo QSL Serisi İtmeli L Bağlantı Elemanı
Zorlu endüstriyel ortamlarda güvenilir performans sunmak üzere tasarlanan Festo QSL Bağlantı Elemanı, sağlam PBT plastikten yapılmış bir gövdeye ve yüksek alaşımlı çelikten yapılmış tespit tırnağı gibi kritik bileşenlere sahip, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu, yüzey hasarına neden olmadan boru üzerinde güvenli, titreşime dayanıklı bir tutuş sağlar. Bağlantı parçası, 14 bar'a kadar geniş çalışma basıncı ve -10°C ile +80°C arası sıcaklık aralığıyla istikrarlı performansı korur ve sızdırmaz bağlantılar için NBR contalarla desteklenir. Bu sağlam tasarım, otomatik makinelerde ve endüstriyel otomasyon sistemlerinde sürekli çalışma için uzun vadeli güvenilirliği ve minimum bakımı garanti eder.
Sipariş Kodları:
Ürün Kodu Bağlantı Noktası Bağlantısı1 Bağlantı Noktası Bağlantısı2 Parça no. Ambalaj Miktarı
QSL-G1/4-12 Erkek dişli G1/4 Boru dış çapı: 12 mm 186351 10
QSL-G1/4-12-20 Erkek dişli G1/4 Boru dış çapı: 12 mm 132054 20
QSL-G3/8-8 Erkek dişli G3/8 Boru dış çapı: 8 mm 186121 10
QSL-G3/8-8-50 Erkek dişli G3/8 Boru dış çapı: 8 mm 132055 50
Veri sayfası:
Genel teknik veriler – Metrik ve G erkek diş
Tasarım İtme-çekme prensibi
Montaj konumu isteğe bağlı
Vidalı tapadaki conta tipi Sızdırmazlık halkası
Nominal tork 1,2 nm 5,4 nm 9 Nm 15,5 nm 26 nm 20 nm
Nominal sıkma torku toleransı ± %20
Nominal boyut 1,8 ... 2,4 mm 2,6 ... 6 mm 3,1 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,4 ... 13 mm 20 mm
Boru yerleştirme derinliği 1) 14,9 ... 17 mm 14,9 ... 20,7 mm 17 ... 23,4 mm 18,1 ... 24,8 mm 23,3 ... 24,8 mm 27,54 mm
Ürün ağırlığı 8 ... 13 gr 7,7 ... 31 gr 13 ... 48 gr 20 ... 97 gr 33 ... 158 gr 91,2 gr
Genel teknik veriler – Erkek R dişli
Pnömatik bağlantı, port 1 Erkek dişli R1/8 Erkek dişli R1/4 Erkek dişli R3/8 Erkek dişli R1/2
Tasarım İtme-çekme prensibi
Montaj konumu isteğe bağlı
Vidalı tapadaki conta tipi Kaplama
Nominal boyut 2,4 ... 6 mm 2,8 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,3 ... 13 mm
Boru yerleştirme derinliği ¹) 11,6 ... 20,7 mm 11,9 ... 23,4 mm 17 ... 24,8 mm 20,2 ... 24,8 mm
Genel teknik veriler – Dişi G dişli
Pnömatik bağlantı, port 1 Dişi dişli G1/8 Dişi dişli G1/4 Dişi dişli G3/8 Dişi dişli G1/2
Nominal boyut 2,8 ... 7 mm 3 ... 11 mm 5...11mm 11...15mm
Genel teknik veriler – İtmeli manşon
Pnömatik bağlantı, port 1 İtmeli manşon Ø 4 mm İtmeli manşon Ø 6 mm İtmeli manşon Ø 8 mm İtmeli manşon Ø 10 mm İtmeli manşon Ø 12 mm İtmeli manşon Ø 16 mm
Nominal boyut 2,5 mm 2,3 ... 4 mm 2,3 ... 6 mm 3,8 ... 7,5 mm 3,7 ... 9 mm 7,8 ... 11 mm
Pnömatik bağlantı, bağlantı noktası 1 4 mm dış çaplı borular için 6 mm dış çaplı borular için 8 mm dış çaplı borular için 10 mm dış çaplı borular için 12 mm dış çaplı borular için 16 mm dış çaplı borular için
Nominal boyut 2,8 mm 2,8...4,3 mm 2,8...7 mm 4,3...9 mm 6,2...11 mm 13mm
Pnömatik bağlantı, port 2 4 mm dış çaplı borular için 6 mm dış çaplı borular için 8 mm dış çaplı borular için Dış çapı 10 mm olan borular için 12 mm dış çaplı borular için 16 mm dış çaplı borular için Dış çapı 22 mm olan borular için
Boru yerleştirme derinliği 1) 14,9 mm 17mm 18,2 mm 20,7 mm 23,3 mm 24,8 mm 27,54 mm
Çalışma ve çevre koşulları:
Çalışma basıncı tam sıcaklık aralığı -0,95 ... 6 bar
Sıcaklığa bağlı çalışma basıncı -0,95 ... 14 bar
Çalışma basıncına ilişkin not Su: maks. Maksimum 0,6 MPa. 50°C
İşletim ortamı ISO 8573-1:2010'a göre basınçlı hava [7:-:-]
Su (sıvı, buzsuz)
Çalıştırma ve pilot ortama ilişkin not Yağlamalı çalışma mümkün
Su: G-dişi yalnızca ek aksesuar olarak OL tipi conta halkasıyla mümkündür
Ortam sıcaklığı -10 ... 80°C