QSL-1/2-12 QSL-1/2-12-20 QSL-1/2-10-50 QSL-1/2-16 QSL-1/2-16-20 Festo QSL Serisi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Almanya, Çin
Marka adı: Festo, AIRWOLF or OEM
Model numarası: QSL-1/2-12, QSL-1/2-12-20, QSL-1/2-10-50, QSL-1/2-16, QSL-1/2-16-20
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: 0-1USD
Ambalaj bilgileri: Kutular, Kartonlar, Paletler, Plastik poşetler
Teslim süresi: 1-7 iş günü
Ödeme koşulları: Banka havalesi, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Haftada 5000 ADET
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Boru Conta Malzemesi: NBR Çalışma Basıncı: -0,95~14bar(Su: maksimum 50°C'de maksimum 0,6 MPa)
Çalışma sıcaklığı aralığı: -10~+80°C Pnömatik bağlantı, port 1: R1/2
Pnömatik bağlantı, port 2: Boru dış çapı: 10mm, 12mm, 16mm Çalışma Ortamı: ISO 8573-1:2010 [7:-:-] uyarınca basınçlı hava, Su (sıvı, buzsuz)
Vurgulamak:
Festo QSL L şeklindeki pnevmatik ekipman
Garantisi olan itme tüp montajı
Pnömatik L şekilli konektörler QSL serisi
Sipariş Kodları:
Ürün Kodu Bağlantı Noktası Bağlantısı1 Bağlantı Noktası Bağlantısı2 Parça no. Ambalaj Miktarı
QSL-1/2-12 Erkek dişli R1/2 Boru dış çapı: 12 mm 153054 1
QSL-1/2-12-20 Erkek dişli R1/2 Boru dış çapı: 12 mm 130738 20