Festo QSL-G3/8-10 QSL-G3/8-10-20 QSL-G3/8-12 QSL-G3/8-12-20
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Almanya, Çin
Marka adı: Festo, AIRWOLF or OEM
Model numarası: QSL-G3/8-10, QSL-G3/8-10-20, QSL-G3/8-12, QSL-G3/8-12-20
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: 0-1USD
Ambalaj bilgileri: Kutular, Kartonlar, Paletler, Plastik poşetler
Teslim süresi: 1-7 iş günü
Ödeme koşulları: Banka havalesi, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Haftada 5000 ADET
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Boru Conta Malzemesi: NBR Çalışma Basıncı: -0,95~14bar(Su: maksimum 50°C'de maksimum 0,6 MPa)
Çalışma sıcaklığı aralığı: -10~+80°C Pnömatik bağlantı, port 1: G3/8
Pnömatik bağlantı, port 2: Boru dış çapı: 10mm, 12mm Çalışma Ortamı: ISO 8573-1:2010 [7:-:-] uyarınca basınçlı hava, Su (sıvı, buzsuz)
Vurgulamak:
Festo QSL L-şekli itmeli bağlantı elemanı
Garantili pnömatik boru bağlantı parçaları
QSL-G3/8 itmeli bağlantı parçaları
Festo QSL-G3/8-10 QSL-G3/8-10-20 QSL-G3/8-12 QSL-G3/8-12-20 QSL Serisi İtmeli L bağlantı parçası
Sipariş Kodları:
Ürün Kodu Bağlantı Noktası Bağlantısı1 Bağlantı Noktası Bağlantısı2 Parça no. Ambalaj Miktarı
QSL-G3/8-10 Erkek dişli G3/8 Boru dış çapı: 10 mm 186123 10
QSL-G3/8-10-20 Erkek dişli G3/8 Boru dış çapı: 10 mm 132056 20
QSL-G3/8-12 Erkek dişli G3/8 Boru dış çapı: 12 mm 186124 10
QSL-G3/8-12-20 Erkek dişli G3/8 Boru dış çapı: 12 mm 132057 20
Veri sayfası:
Genel teknik veriler – Metrik ve G erkek diş
Tasarım İtme-çekme prensibi
Montaj konumu isteğe bağlı
Vidalı tapadaki conta tipi Sızdırmazlık halkası
Nominal tork 1,2 nm 5,4 nm 9 Nm 15,5 nm 26 nm 20 nm
Nominal sıkma torku toleransı ± %20
Nominal boyut 1,8 ... 2,4 mm 2,6 ... 6 mm 3,1 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,4 ... 13 mm 20 mm
Boru yerleştirme derinliği 1) 14,9 ... 17 mm 14,9 ... 20,7 mm 17 ... 23,4 mm 18,1 ... 24,8 mm 23,3 ... 24,8 mm 27,54 mm
Ürün ağırlığı 8 ... 13 gr 7,7 ... 31 gr 13 ... 48 gr 20 ... 97 gr 33 ... 158 gr 91,2 gr
Genel teknik veriler – Erkek R dişli
Pnömatik bağlantı, port 1 Erkek dişli R1/8 Erkek dişli R1/4 Erkek dişli R3/8 Erkek dişli R1/2
Tasarım İtme-çekme prensibi
Montaj konumu isteğe bağlı
Vidalı tapadaki conta tipi Kaplama
Nominal boyut 2,4 ... 6 mm 2,8 ... 8,5 mm 4,2 ... 11 mm 6,3 ... 13 mm
Boru yerleştirme derinliği ¹) 11,6 ... 20,7 mm 11,9 ... 23,4 mm 17 ... 24,8 mm 20,2 ... 24,8 mm
Genel teknik veriler – Dişi G dişli
Pnömatik bağlantı, port 1 Dişi dişli G1/8 Dişi dişli G1/4 Dişi dişli G3/8 Dişi dişli G1/2
Nominal boyut 2,8 ... 7 mm 3 ... 11 mm 5...11mm 11...15mm
Genel teknik veriler – İtmeli manşon
Pnömatik bağlantı, port 1 İtmeli manşon Ø 4 mm İtmeli manşon Ø 6 mm İtmeli manşon Ø 8 mm İtmeli manşon Ø 10 mm İtmeli manşon Ø 12 mm İtmeli manşon Ø 16 mm
Nominal boyut 2,5 mm 2,3 ... 4 mm 2,3 ... 6 mm 3,8 ... 7,5 mm 3,7 ... 9 mm 7,8 ... 11 mm
Pnömatik bağlantı, bağlantı noktası 1 4 mm dış çaplı borular için 6 mm dış çaplı borular için 8 mm dış çaplı borular için 10 mm dış çaplı borular için 12 mm dış çaplı borular için 16 mm dış çaplı borular için
Nominal boyut 2,8 mm 2,8...4,3 mm 2,8...7 mm 4,3...9 mm 6,2...11 mm 13mm
Pnömatik bağlantı, port 2 4 mm dış çaplı borular için 6 mm dış çaplı borular için 8 mm dış çaplı borular için Dış çapı 10 mm olan borular için 12 mm dış çaplı borular için 16 mm dış çaplı borular için Dış çapı 22 mm olan borular için
Boru yerleştirme derinliği 1) 14,9 mm 17mm 18,2 mm 20,7 mm 23,3 mm 24,8 mm 27,54 mm
Çalışma ve çevre koşulları:
Çalışma basıncı tam sıcaklık aralığı -0,95 ... 6 bar
Sıcaklığa bağlı çalışma basıncı -0,95 ... 14 bar
Çalışma basıncına ilişkin not Su: maks. Maksimum 0,6 MPa. 50°C
İşletim ortamı ISO 8573-1:2010'a göre basınçlı hava [7:-:-]
Su (sıvı, buzsuz)
Çalıştırma ve pilot ortama ilişkin not Yağlamalı çalışma mümkün
Su: G-dişi yalnızca ek aksesuar olarak OL tipi conta halkasıyla mümkündür
Ortam sıcaklığı -10 ... 80°C