Festo QSL-3/8-12 QSL-3/8-12-20 QSL-3/8-16 QSL-1/2-10 QSL Serisi İtmeli L bağlantı parçası
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Almanya, Çin
Marka adı: Festo, AIRWOLF or OEM
Model numarası: QSL-3/8-12, QSL-3/8-12-20, QSL-3/8-16, QSL-1/2-10
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: 0-1USD
Ambalaj bilgileri: Kutular, Kartonlar, Paletler, Plastik poşetler
Teslim süresi: 1-7 iş günü
Ödeme koşulları: Banka havalesi, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Haftada 5000 ADET
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Boru Conta Malzemesi: NBR Çalışma Basıncı: -0,95~14bar(Su: maksimum 50°C'de maksimum 0,6 MPa)
Çalışma sıcaklığı aralığı: -10~+80°C Pnömatik bağlantı, port 1: R1/4
Pnömatik bağlantı, port 2: Boru dış çapı: 10mm, 12mm Çalışma Ortamı: ISO 8573-1:2010 [7:-:-] uyarınca basınçlı hava, Su (sıvı, buzsuz)
Vurgulamak:
Festo QSL L şeklindeki itme cihazı
Pnömatik QSL serisi boru montajı
L şeklindeki Festo QSL-3/8-12 takımı
Festo QSL-3/8-12 QSL-3/8-12-20 QSL-3/8-16 QSL-1/2-10 QSL Serisi
Sipariş kodları:
Malzeme kodu Liman Bağlantısı1 Liman Bağlantısı2 Bölüm no. Paketleme miktarı
QSL-3/8-12 Erkek iplik R3/8 Tüp OD: 12 mm 153053 10
QSL-3/8-12-20 Erkek iplik R3/8 Tüp OD: 12 mm 130737 50
QSL-3/8-16 Erkek iplik R3/8 Tüp OD: 16 mm 164958 10
QSL-1/2-10 Erkek iplik R1/2 Tüp OD: 10 mm 190661 20
Veri sayfası:
Genel teknik veriler: Metrik ve G erkek iplik
Tasarım İt-çekil prensibi
Montaj konumu İsteğe bağlı
Döşeli fiş üzerinde mühürleme tipi Mühürleme halkaları
Nominel tork 1.2 Nm 5.4 Nm 9 Nm 15.5 Nm 26 Nm 20 Nm
Adli sıkıştırma torkunun toleransı ± 20%
İsimsel boyut 1.8... 2.4 mm 2.6... 6 mm 3.1... 8.5 mm 4.2... 11 mm 6.4... 13 mm 20 mm
Tüp yerleştirme derinliği 1) 14.9... 17 mm 14.9... 20.7 mm 17... 23.4 mm 18.1... 24.8 mm 23.3... 24.8 mm 27.54 mm
Ürün ağırlığı 8... 13 g 7.7... 31 g 13... 48 g 20... 97 g 33... 158 g 91.2 g
Genel teknik veriler R ipliği
Pnömatik bağlantı, port 1 Erkek iplik R1/8 Erkek iplik R1/4 Erkek iplik R3/8 Erkek iplik R1/2
Tasarım İt-çekil prensibi
Montaj konumu İsteğe bağlı
Döşeli fiş üzerinde mühürleme tipi Kaplama
İsimsel boyut 2.4... 6 mm 2.8... 8.5 mm 4.2... 11 mm 6.3... 13 mm
Tüp yerleştirme derinliği 1) 11.6... 20.7 mm 11.9... 23.4 mm 17... 24.8 mm 20.2... 24.8 mm
Genel teknik veriler G ipliği dişiler
Pnömatik bağlantı, port 1 Dişi iplik G1/8 Dişi iplik G1/4 Dişi iplik G3/8 Dişi iplik G1/2
İsimsel boyut 2.8... 7 mm 3... 11 mm 5... 11 mm 11... 15 mm
Genel teknik veriler ️ Götürülebilir kolye
Pnömatik bağlantı, port 1 Öne sürülebilir kol Ø 4 mm Öne sürülebilir kol Ø 6 mm Öne sürülebilir kol Ø 8 mm İtkinleyici kol Ø 10 mm Öne itmek için kol Ø 12 mm İtkinleyici kol Ø 16 mm
İsimsel boyut 2.5 mm 2.3... 4 mm 2.3... 6 mm 3.8... 7.5 mm 3.7... 9 mm 7.8... 11 mm
Pnömatik bağlantı, port 1 4 mm dış çaplı borular için 6 mm dış çaplı borular için 8 mm dış çaplı borular için 10 mm dış çaplı borular için 12 mm dış çaplı borular için 16 mm dış çaplı borular için
Döşeli fiş üzerinde mühürleme tipi - Evet. Kaplama
İsimsel boyut 2.8mm 2.8- Evet.4.3mm 2.8...7mm 4.3...9mm 6.2...11 mm. 13 mm
Pnömatik bağlantı, port 2 4 mm dış çaplı borular için 6 mm dış çaplı borular için 8 mm dış çaplı borular için 10 mm dış çaplı borular için 12 mm dış çaplı borular için 16 mm dış çaplı borular için 22 mm dış çaplı borular için
Tüp yerleştirme derinliği 1) 14.9 mm 17 mm 18.2 mm 20.7 mm 23.3 mm 24.8 mm 27.54 mm
Çalışma ve çevre koşulları:
Çalışma basıncı tam sıcaklık aralığı -0.95... 6 bar
Sıcaklığa bağlı çalışma basıncı -0.95... 14 bar
Çalışma basıncıyla ilgili not Su: en fazla 50°C'de 0.6 MPa
Çalışma ortamı ISO 8573-1:2010 standardına uygun basınçlı hava [7:-:-]
Su (sıvı, buzsuz)
Uygulama ve pilot araçla ilgili not Yağlandırılmış çalışma mümkün
Su: G ipliği, yalnızca ek aksesuar olarak OL tipi mühürleme halkaları ile mümkündür.
Çevre sıcaklığı -10... 80°C.