Üretim hattı

cnc Isleme merkezi:

Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

Müşterilerin yüksek talepleri karşılamak için.Daha gelişmiş otomasyon ekipmanları ve yönetim felsefesi uçmak otomasyon tanıttı, parça işleme ve montaj teknolojisi, alınan ilk çoklu platform tam cnc işleme Merkezi, yüksek vitesli Otomatik Torna, cnc Tezgahları, işleme, yüksek duyarlıklı edm, enjeksiyon, damgalama, döküm ve başka çeşitli teknikleri farklı ülkeden daha gelişmiş ve Gelişmiş uluslararası standart aynı başlangıç satırındaki her gün ayakta durmak için savaşıyoruz.

cnc işleme merkezi:

Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

OEM / ODM

Uçmak otomasyon, sadece iyi bir servis ile küresel rekabette bir şirket kazanabilirsiniz ısrar ediyor.Böylece müşterilerimize her zaman ürün ve hizmeti ile memnun.
Son yıllarda Angricht bazı ünlü şirketler Avrupa ve ABD ile uzun vadeli oem ilişkiler geliştirdi ve 70'den fazla ülke ve bölgeleri ürün. Cirosu hızla yılda 80 oranında patlama yaşıyor.
Yeni planı, sinek Yangtze Delta bölgesel avantajlarını kullanmak, kaliteli ürün ve iyi bir servis; "fly" marka tanıtmak için büyük bir çaba gösteriyoruz ve genel hidrolik ve pnömatik alanında ünlü üretici olmak.

Ar-Ge

Uçmak otomasyon birçok ünlü üniversitelerle işbirliği, bize katılmak için birçok profesyonel ve teknik personel çekti var, şimdi hesapları için tüm çalışanların % 25 şirket r & d Bölümü, güçlü bilimsel ve teknolojik gücü, zengin profesyonel deneyimi, mükemmel üretim ve işleme ekipmanları, bağımsız olarak tasarım, geliştirmek ve her türlü pnömatik bileşenleri ve takımlar ekipman imalatı, sürekli yenilik, üretim işlemleri, yüksek performanslı ürünlerle müşterilerine sunarak ürün tasarımından mükemmel.

Üstün kalitesi, 70 ülkede tüm müşterilerden recognization için erişim rekabetçi fiyat.

Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

  • Görüntüler
  • Üretim hattı
  • OEM / ODM
  • Ar-Ge
Kişiler
Kişiler: Mr. Jaren
Tel: 0086-15257858856
Faks: 86-152-57858856
İletişim
Mail Gönder