Xikou, Fenghua, Zhejiang eyaleti, Çin
Ana sayfa

Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Fabrika turu

iyi kalite Puls Jet Vanalar satış için
iyi kalite Puls Jet Vanalar satış için
Sinek otomasyon şirketi, kaliteli ürünler, hızlı teslimat sağlar, biz çok memnun, biz sizinle uzun vadeli işbirliğine dayalı ilişki kurmak istiyoruz!

—— ABD Ben Lim

I-si olmak sınav tatmin edici bulunan tüm öğeleri, sanırım olabilir büyük Pazar Kore'de, teşekkür!

—— Kore Kim /General Mgr

Çok yakında mal almak, solenoid valf iyidir.Çok mutluyum! Teşekkür ederiz!

—— Yeni Zelanda Nick Allen

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  cnc Isleme merkezi:

  Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

  Müşterilerin yüksek talepleri karşılamak için.Daha gelişmiş otomasyon ekipmanları ve yönetim felsefesi uçmak otomasyon tanıttı, parça işleme ve montaj teknolojisi, alınan ilk çoklu platform tam cnc işleme Merkezi, yüksek vitesli Otomatik Torna, cnc Tezgahları, işleme, yüksek duyarlıklı edm, enjeksiyon, damgalama, döküm ve başka çeşitli teknikleri farklı ülkeden daha gelişmiş ve Gelişmiş uluslararası standart aynı başlangıç satırındaki her gün ayakta durmak için savaşıyoruz.

  cnc işleme merkezi:

  Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

 • OEM / ODM

  Uçmak otomasyon, sadece iyi bir servis ile küresel rekabette bir şirket kazanabilirsiniz ısrar ediyor.Böylece müşterilerimize her zaman ürün ve hizmeti ile memnun.
  Son yıllarda Angricht bazı ünlü şirketler Avrupa ve ABD ile uzun vadeli oem ilişkiler geliştirdi ve 70'den fazla ülke ve bölgeleri ürün. Cirosu hızla yılda 80 oranında patlama yaşıyor.
  Yeni planı, sinek Yangtze Delta bölgesel avantajlarını kullanmak, kaliteli ürün ve iyi bir servis; "fly" marka tanıtmak için büyük bir çaba gösteriyoruz ve genel hidrolik ve pnömatik alanında ünlü üretici olmak.

 • Ar-Ge

  Uçmak otomasyon birçok ünlü üniversitelerle işbirliği, bize katılmak için birçok profesyonel ve teknik personel çekti var, şimdi hesapları için tüm çalışanların % 25 şirket r & d Bölümü, güçlü bilimsel ve teknolojik gücü, zengin profesyonel deneyimi, mükemmel üretim ve işleme ekipmanları, bağımsız olarak tasarım, geliştirmek ve her türlü pnömatik bileşenleri ve takımlar ekipman imalatı, sürekli yenilik, üretim işlemleri, yüksek performanslı ürünlerle müşterilerine sunarak ürün tasarımından mükemmel.

  Üstün kalitesi, 70 ülkede tüm müşterilerden recognization için erişim rekabetçi fiyat.

  Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

İletişim bilgileri
Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Jaren

Tel: 86-574-8887-1448

Faks: 86-574-56655151

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)