Xikou, Fenghua, Zhejiang eyaleti, Çin
iyi kalite Puls Jet Vanalar satış için
iyi kalite Puls Jet Vanalar satış için
Sinek otomasyon şirketi, kaliteli ürünler, hızlı teslimat sağlar, biz çok memnun, biz sizinle uzun vadeli işbirliğine dayalı ilişki kurmak istiyoruz!

—— ABD Ben Lim

I-si olmak sınav tatmin edici bulunan tüm öğeleri, sanırım olabilir büyük Pazar Kore'de, teşekkür!

—— Kore Kim /General Mgr

Çok yakında mal almak, solenoid valf iyidir.Çok mutluyum! Teşekkür ederiz!

—— Yeni Zelanda Nick Allen

Ben sohbet şimdi

Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Ningbo Fly Automation Co.,Ltd Ningbo Fly Automation Co.,Ltd
Ofis alanı Haftalık toplantılar Ofis Ortamı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Markalar : Airwolf
No. Çalışanları : 51~200
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 60% - 70%
FLY AUTOMATION şu anda dünya çapında 70'ten fazla ülkede geniş bir satış ağına sahip ve bu sayı her geçen gün artıyor, dünyaca ünlü bir marka için birçok OEM üretimi yapıyoruz ve ayrıca 13'ten fazla ülkede dağıtım ağımız var. Şimdi, FLY AUTOMATION satış ağını en verimli şekilde genişletmeye çalışıyoruz, pnömatik ve hidrolik konusunda yeterince sermaye tecrübesi olan ve yüksek kaliteli / maliyet oranlı ürünler ile ilgilenen herkesin katılımı için teşekkür ederiz. FLY AUTOMATION ailesinde.
Temsilcimizin olası en büyük pazar payını kazanmasını sağlamak için en iyi kaliteyi, çok rekabetçi fiyatları ve en kısa sürede yanıt veriyoruz. Önemli ajan için, FLY AUTOMATION, acentemizin satış personeli için eğitim yapmak üzere eğitim öğretmeni gönderir ve ürünleri fuarda göstermelerine yardımcı olur. Ayrıca, tek ajan olarak, FLY AUTOMATION China dünya ve internet üzerinden 10'dan fazla sergiden soruşturma geldiğinde ülkenizden birçok kartvizit alacaksınız.
FLY AUTOMATION yurtdışı satış departmanında 4 bölüm, Pazarlama Bölümü, Müşteri Hizmetleri Bölümü, Büyük Proje Bölümü, Yeni Ürün Bölümü, yeterli teknik bilgi ve İngilizce konusunda iyi destek veren toplam 20 iyi eğitimli insan bulunmaktadır.

İletişim bilgileri
Ningbo Fly Automation Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Jaren

Tel: 86-574-8887-1448

Faks: 86-574-56655151

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)